kurcha.com.ua
phone

Відділ реалізації
комбікормів та сільгосппродукції

+38 (067) 235-25-23
+38 (050) 308-62-04
phone

Відділ реалізації продукції
птахівництва

+38 (044) 499-84-53
Українська моваРусский язык
minislide-1

ТМ "Агро-Рось"

Повнораціонні комбікорми для різних
видів тварин і птиці

Детальніше

minislide-8

Постійна закупівля

Закуповуємо зернові та олійні культури: пшениця фуражна, ячмінь фуражний, кукурудза, соя.

Детальніше

minislide-9

ТМ "Золоте Курча"

Високоякісне м'ясо курятини для смачних та корисних страв. РІДНИМ – ДОМАШНЄ!

Детальніше

ТОВ «Агро-Рось» – одне з лідерів серед сільськогосподарських підприємств Черкащини. Компанія заснована у 2000 році. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є рослинництво, тваринництво та виробництво комбікормів для тварин і птиці. Головною особливістю компанії є вертикальна інтеграція та повний цикл виробництва – від вирощування зернових до збуту м’ясної продукції у власних магазинах та торгових точках партнерів.

Нині близько двох тисяч людей з різних населених пунктів Смілянського та Кам’янського районів Черкаської області не один рік поспіль успішно співпрацюють із ТОВ «Агро-Рось», надаючи в оренду свої земельні паї. Довіра з боку людей, постійне зростання кількості пайовиків, а отже, і площі орних земель, є найкращою оцінкою діяльності компанії.

Вирощування технічних та зернових культур є важливим етапом вертикальної інтеграції. Натуральна, екологічно чиста сировина дозволяє виробляти комбікорми найвищої якості на власному комбікормовому заводі, розташованому в с.Ташлик Смілянського району Черкаської області. Потужності підприємства дозволяють виготовляти 30 тонн концентрованого комбікорму в годину, відомого на ринку під торговою маркою «Агро-Рось». Завдяки професійності персоналу, сучасному обладнанню та провідним європейським технологіям виробництва клієнти компанії отримують високоякісний, екологічно чистий та натуральний комбікорм для різних видів тварин.

Птахівництво – ще одна галузь діяльності нашої компанії. На сьогодні пташники ТОВ «Агро-Рось» налічують 1,6 млн. голів птиці. Щороку ми будуємо кілька нових приміщень для вирощування курей, що дозволяє збільшувати виробництво натуральної та екологічної курятини, яка присутня на ринку під торговою маркою «Золоте курча». Якість м’яса птиці забезпечують високоякісні комбікорми власного виробництва, сучасні технології переробки та постійний контроль якості як сировини, так і готової продукції.

Продаж товарних свиней на забій та підрощених поросят – напрямок, який ми активно розвиваємо. Надалі планується розширення виробництва, відкриття нових свиноферм.

До складу сільськогосподарського товариства «Агро-Рось» належать:

Птахофабрики        Комбікормовий завод        Забійний цех       Cвиноферма

Консультант
Консультант
Добрий день!
Надішліть Ваше запитання.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.