kurcha.com.ua
phone

Відділ реалізації
комбікормів та сільгосппродукції

+38 (067) 235-25-23
+38 (050) 308-62-04
phone

Відділ реалізації продукції
птахівництва

+38 (044) 499-84-53
Українська моваРусский язык

test-pic

minislide-1

ТМ "Агро-Рось"

Повнораціонні комбікорми для різних
видів тварин і птиці

Детальніше

minislide-8

Постійна закупівля

Закуповуємо зернові та олійні культури: пшениця фуражна, ячмінь фуражний, кукурудза, соя.

Детальніше

minislide-9

ТМ "Золоте Курча"

Високоякісне м'ясо курятини для смачних та корисних страв. РІДНИМ – ДОМАШНЄ!

Детальніше

ТМ «Агро-Рось»

 

ТОВ «Агро-Рось» із власної сировини виробляє комбікорми під торговою маркою «Агро-Рось». Екологічно чистий органічний продукт не містить гормонів та стимуляторів росту і забезпечить Ваших тварин та птицю всіма поживними речовинами, мінералами та вітамінами, що дозволить досягнути максимальних результатів.

ТЕХНОЛОГІЯ

Повнораціонні комбікорми ТМ «Агро-Рось» виготовляються із натуральної сировини на власному комбікормовому заводі в с.Ташлик Смілянського району Черкаської області. Сучасне обладнання заводу та європейські технології виробництва забезпечують найвищу якість продукту. Потужність заводу становить 30 тонн концентрованого комбікорму на годину.

Повнораціонні комбікорми ТМ «Агро-Рось» – складна однорідна суміш очищених і подрібнених кормових засобів та мікродобавок, які забезпечують тварин та птицю необхідними мінеральними та біологічно активними речовинами. Комбікорми виготовляють за науково обгрунтованими рецептами, а для підвищення поживності використовуються найсучасніші технології. Професійні технологи розробляють кожен рецепт спеціально для основного поголів’я свиней, птахів та риб, враховуючи їхній вік.

Для підвищення поживності та ефективності використання комбікормів на заводі працює лінія мікродозування сировини.

Висока якість комбікорму підтверджена сертифікатами якості. На комбікормовому заводі працює власна лабораторія, атестована Державним підприємством «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Сучасне обладнання дозволяє отримувати достовірні результати досліджень якості продукції та контролювати всі етапи виготовлення комбікормів. Так, кваліфіковані спеціалісти проводять контроль вхідної сировини та технологічного процесу виготовлення комбікормів. Також лабораторний контроль проходить кожна партія готової продукції. Проби відбираються безпосередньо в цеху та на кожному автомобілі відповідно до правил, встановлених нормативними документами. Ключовим моментом оцінки якості є вміст окремих поживних речовин, насамперед – рівня сирого протеїну, жиру, клітковини, кальцію, фосфору.

Консультант
Консультант
Добрий день!
Надішліть Ваше запитання.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.