kurcha.com.ua
phone

Відділ реалізації
комбікормів та сільгосппродукції

+38 (067) 235-25-23
+38 (050) 308-62-04
phone

Відділ реалізації продукції
птахівництва

+38 (044) 499-84-53
Українська моваРусский язык

test-pic

minislide-1

ТМ "Агро-Рось"

Повнораціонні комбікорми для різних
видів тварин і птиці

Детальніше

minislide-8

Постійна закупівля

Закуповуємо зернові та олійні культури: пшениця фуражна, ячмінь фуражний, кукурудза, соя.

Детальніше

minislide-9

ТМ "Золоте Курча"

Високоякісне м'ясо курятини для смачних та корисних страв. РІДНИМ – ДОМАШНЄ!

Детальніше

 

ТОВ «Агро-Рось» – одне з лідерів серед сільськогосподарських підприємств Черкащини. Компанія заснована у 2000 році. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є рослинництво, тваринництво та виробництво комбікормів для тварин і птиці. Головною особливістю компанії є вертикальна інтеграція та повний цикл виробництва – від вирощування зернових до збуту м’ясної продукції у власних магазинах та торгових точках партнерів.

Нині близько двох тисяч людей з різних населених пунктів Смілянського та Кам’янського районів Черкаської області не один рік поспіль успішно співпрацюють із ТОВ «Агро-Рось», надаючи в оренду свої земельні паї. Довіра з боку людей, постійне зростання кількості пайовиків, а отже, і площі орних земель, є найкращою оцінкою діяльності компанії.

Вирощування технічних та зернових культур є важливим етапом вертикальної інтеграції. Натуральна, екологічно чиста сировина дозволяє виробляти комбікорми найвищої якості на власному комбікормовому заводі, розташованому в с.Ташлик Смілянського району Черкаської області. Потужності підприємства дозволяють виготовляти 30 тонн концентрованого комбікорму в годину, відомого на ринку під торговою маркою «Агро-Рось». Завдяки професійності персоналу, сучасному обладнанню та провідним європейським технологіям виробництва клієнти компанії отримують високоякісний, екологічно чистий та натуральний комбікорм для різних видів тварин.

Птахівництво – ще одна галузь діяльності нашої компанії. На сьогодні пташники ТОВ «Агро-Рось» налічують 1,6 млн. голів птиці. Щороку ми будуємо кілька нових приміщень для вирощування курей, що дозволяє збільшувати виробництво натуральної та екологічної курятини, яка присутня на ринку під торговою маркою «Золоте курча». Якість м’яса птиці забезпечують високоякісні комбікорми власного виробництва, сучасні технології переробки та постійний контроль якості як сировини, так і готової продукції.

Продаж товарних свиней на забій та підрощених поросят – напрямок, який ми активно розвиваємо. Надалі планується розширення виробництва, відкриття нових свиноферм.

До складу сільськогосподарського товариства «Агро-Рось» належать:

Птахофабрики        Комбікормовий завод        Забійний цех       Cвиноферма

Пріоритети нашої роботи незмінні протягом багатьох років:

1. Запровадження новітніх технологій. У нашому прогресивному світі неможливо розвивати якісне виробництво без введення інноваційних рішень та прогресивних технологій виробництва.

2. Підвищення кваліфікації працівників. Наші кадри – запорука нашого успіху. Для підвищення кваліфікації та зростання фаховості працівники ТОВ «Агро-Рось» беруть участь у тренінгах та семінарах, відвідують спеціалізовані виставки.

3. Використання сучасної техніки. Для ефективності виробництва та зручності роботи наших працівників ми використовуємо найновіше обладнання та техніку.

4. Надійні відносини із пайовиками, споживачами та партнерами. Найголовнішим вважаємо задоволеність клієнтів нашою роботою.

5. Якість, екологічність та натуральність, відмінний сервіс, виконання своїх зобов’язань та постійний зворотній зв’язок забезпечують довіру та прихильність постійних клієнтів та залучення до співпраці нових.

Наші цінності:

1. Відповідальність. Ми відповідально ставимося до своєї діяльності, співпраці із споживачами та партнерами, адже лише надійні відносини із стейкхолдерами дозволяють досягнути успіху.

2. Професіоналізм. Працівники ТОВ «Агро-Рось» – професіонали своєї справи. У роботі ми опираємося на українські традиції ведення сільського господарства та прогресивні західні технології.

3. Якість. Сучасна техніка, висококваліфікований персонал, провідні технології, контроль усіх етапів виробництва – усе це забезпечує гарантовану якість кінцевої продукції.

4. Розвиток. Ми постійно вдосконалюємо роботу наших підприємств, впроваджуємо новітні методи ведення сільського господарства, розширюємо виробництво. Наша мета – забезпечення українців натуральною екологічно чистою продукцією для збереження здоров’я нації.

5. Співпраця. ТОВ «Агро-Рось» - активний учасник суспільних процесів та життя соціуму. Власним прикладом пропагуємо соціальну відповідальність бізнесу. Щороку на потреби місцевих громад виділяємо кошти, які дозволяють покращувати інфраструктуру та відроджувати села. Ми переконані – розвиток українського села забезпечить процвітання та успіх України на світовій арені.

Корпоративна соціальна відповідальність

ТОВ «Агро-Рось» усвідомлює свою роль в агросекторі, житті суспільства та держави загалом. Ми прагнемо, щоб принципи нашої роботи створювали комфортні умови та значимі цінності нашим працівникам, клієнтам та партнерам. Тому важливою частиною діяльності ТОВ «Агро-Рось» є соціальна відповідальність, яка стосується кількох основних сфер:

1. Працівники. Наш спільний успіх залежить саме від людей, які щодня завдяки своєму професіоналізму та невтомній праці рухають компанію вперед – до нових досягнень та звершень. Для забезпечення гармонійної атмосфери на робочому місці ми активно впроваджуємо корпоративну культуру, задля сталого розвитку – освоюємо прогресивні технології виробництва та закуповуємо найновіше обладнання і техніку. Ми підтримуємо високі стандарти охорони праці та безпеки на виробництві, а також надаємо працівникам можливість навчатися та підвищувати кваліфікацію.

2. Громади. Корпоративна відповідальність перед жителями тих населених пунктів, в яких працює компанія, – один з найважливіших соціальних напрямів роботи ТОВ «Агро-Рось». Щороку ми виділяємо кошти на ремонт соціальних об’єктів – ФАПів, шкіл, клубів, бібліотек, харчування та перевезення школярів, матеріальну допомогу малозабезпеченим, ветеранам, інвалідам та на інші потреби сільських громад.

3. Якість продукції. ТОВ «Агро-Рось» для виробництва своєї продукції не використовує гормони, стимулятори росту чи ГМО. На полях компанії використовуються добрива та агрохімікати відповідно до регламенту застосування та лише ті, які пройшли державну реєстрацію.

4. Партнери. У своїй роботі ми керуємося принципами професійності, чесності та порядності. Співпраця із ключовими партнерами протягом багатьох років формує нашу репутацію та авторитет серед бізнесових структур аграрного та інших секторів економіки.

Консультант
Консультант
Добрий день!
Надішліть Ваше запитання.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.